Toyota Auris

Цена
5.900 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
Хечбек
Км
179,766 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Темно сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1364CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација Сервисна книшка со сите сервиси Два клуча Беспрекорна состојба

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign