Opel Astra

Цена
6.600 €
Рег.
МК
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
167,761 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
125 КС
Kilowatt
92 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Беспрекорна состојба Сервисна книшка Платени сите давачки до регистрација 2 Клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Клима
Платени сите давачки до регистрација
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign