Volkswagen Golf 6

Цена
7.200 €
Специјална цена
6.990 €
Рег.
MK
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
196,500 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Беж
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1600CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

-Купена во Македонија Porsche Mk РЕГИСТРИРАНА ДО 05,04,2021 КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА ТЕХНИЧКИ БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Задна камера
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Сензор за притисок на гуми
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign