Peugeot 207

Цена
4.800 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
Хечбек
Км
59,700 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1395CC
КС
68 КС
Kilowatt
50 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Купена во Македонија Комплетно сервисирана Регистрирана до 10.2020 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Boаrd компјутер
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Километража ( гаранција)
Клима
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign