BMW 520 Sport line

Цена
42.000 €
Специјална цена
39.900 €
Рег.
MK
Год.
2017
Тип
Седан
Км
67,000 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Бела
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
190 КС
Kilowatt
140 kW
Состојба
Неодредено
Лагер
Sold

Опис

БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Sport line опрема Сервисна книшка - Еден сопственик - Возилото нема сообрќ незгода - Километража ( гаранција) Регистрирана до 04,2021 3 клуча BMW Display key

Опции за возилото

ABS
ASC
Bi-Xenon Plus светла
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
Business пакет
CD Player
Stop&Go-System
Автоматско кочење Audi pre sense front
Воздушно перниче возач
Голема навигација
Греачи на седишта
Дигитална клима
дневни светла
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Задна камера
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Навигација
оптички и звучни паркинг сензори напред и назад AP
подеслив кожен волан со команди
Препознавање на сообр. знаци
притисок на гуми
Сензор за притисок на гуми
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат(Adaptive Cruise Control)
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign