Peugeot 208

Цена
6.650 €
Рег.
МК
Год.
2012
Тип
Хечбек
Км
167,512 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Бела
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
92 КС
Kilowatt
68 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Bluetooth Radio
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Воздушно перниче возач
греачи на задно стакло
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Клима
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
Радио со голем екран
ретровизори со греење
Сензор за притисок на гуми
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign