Peugeot 308 Sport 110hp

Цена
4.900 €
Рег.
МК
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
182,200 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Два клуча ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Boаrd компјутер
CD Player
Воздушно перниче возач
Дигитална клима
Електрични прозори
Климатроник
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Спортски седишта
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign