Mercedes E 220 CDI BlueEfficiency

Цена
12.400 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
Седан
Км
246,065 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2143CC
КС
170 КС
Kilowatt
125 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна историја, 2 клуча Платени сите давачки до регистрација БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Boаrd компјутер
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на седишта
Електрични прозори
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign