Volkswagen Golf 6

Цена
6.900 €
Рег.
MK
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
286,000 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1598CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација Сервисна историја 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Еден претходен сопственик
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
подеслив трокрак кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign