Peugeot 307 FILOU

Цена
3.800 €
Рег.
MK
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
197,700 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
СИВА
Боја на внатрешност
ЦРНА
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна историја Платени давачки до регистрација 2 клуча

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
ретровизори со греење
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign