Mercedes B 180 CDI

Цена
5.350 €
Рег.
MK
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
212,230 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Сервисна историја, Сменет ребраст каиш на 184 309 2 клуча Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Магленки
Навигација
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign