Volkswagen Polo 1.2

Цена
2.950 €
Рег.
MK
Год.
2006
Тип
Хечбек
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сина
Боја на внатрешност
Црна
Врати
3 Врати
Гориво
Petrol
КС
54 КС
Kilowatt
40 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

VOLKSWAGEN POLO 1.2 ЦЕНА: 2950 -Година на производство: 2006 -Прва регистрација: 12/2006 -Километража: 136000 km -Гориво: Бензин -Моќност: 40kw/54кс -Зафатнина на моторот: 1198cc -Менувач: Рачен/ 5 брзини -Еколошка класа: EURO4 -Земја на потекло: Македонија -Потрошувачка (за ново возило): градска 7.2l/100km; отворено 4.9l/100km; просечно 5,6l/100km Дополнителна опрема -Клима -светла против магла 2 КЛУЧА МК сообраќајна Регистрирана до 01,2021 КОМПЛЕТНА сервисна историја БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Опции за возилото

ABS
CD Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Клима
Магленки
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign