Opel OPEL Astra twinport 1.6 i

Цена
3.700 €
Рег.
MK
Год.
2004
Тип
Хечбек
Км
130,000 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Petrol
cm3
1598CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА . МК сообраќајна . КОМПЛЕТНА сервисна историја . БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
подеслив кожен волан со команди
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign