BMW 320

Цена
6.899 €
Рег.
МК
Год.
2005
Тип
Седан
Км
229,000 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
163 КС
Kilowatt
120 kW
Состојба
Како нова
Лагер
Достапно

Опис

-Година на производство: 2005 -Прва регистрација: 05/2005 -Километража: 229 000 km -Гориво: Дизел -Моќност: 120kw/163кс -Зафатнина на моторот: 1995cc -Менувач: Рачен 6 брзини -Еколошка класа: EURO4 -Земја на потекло: Белгија -Потрошувачка (за ново возило): градска 7.2l/100km; отворено 4.3l/100km; просечно 5.3l/100km Дополнителна опрема -Климатроник -Голема навигација -Темпомат -фабричко радио со CD -подеслив кожен волан -Board компјутер -команди на волан -автоматски светла -централно заклучување -фабрички тонирани стакла -електрични надворешни ретровизори со греење -греачи на задно стакло -електрика на предни стакла изадни стакла -ASR -ESP -ABS -НОВ сет ламела, потисна, замаец, Платени сите давачки до регистрација Два клуча Сервисна книшка

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Климатроник
Навигација
подеслив кожен волан со команди
притисок на гуми
ретровизори со греење
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign