Opel Corsa 1.3 CDTI

Цена
8.600 €
Год.
2016
Тип
Хечбек
Км
11,589 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
металик сина
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
75 КС
Kilowatt
55 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Возилото поседува трета таблица
Регистрација до Јануари 2021 год.
Комплетна сервисна историја

Опции за возилото

ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Магленки
Радио со голем екран
светла со електрично подесување
Темпомат
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign