Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

Цена
6.200 €
Год.
2006
Тип
Седан
Км
200,527 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
170 КС
Kilowatt
125 kW
Состојба
Неодредено
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign