Mercedes C 200 CDI Classic

Цена
8.500 €
Год.
2007
Тип
Седан
Км
161,264 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2148CC
КС
135 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Возилото е регистрирано на македонски таблици до 11 месец 2020 година
Нови зимски гуми SAVA
Дополнителен сет летни гуми
2 клуча

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Клима
Климатроник
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign