Peugeot 407 2.0 HDi

Цена
3.700 €
Год.
2004
Тип
Седан
Км
225,578 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1997CC
КС
135 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Возилото е комплетно сервисирано мал и голем сервис и е регистрирано на македонски таблици до 5.2020
Поседува 2 клуча

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign