Opel Corsa 1.3 CDTI CATCH ME

Цена
4.300 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
164,679 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
75 КС
Kilowatt
55 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 клуча

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign