BMW 120 d

Цена
5.900 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
156,570 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
163 КС
Kilowatt
120 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
2 Клуча

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign