Seat Leon 1.9 TDI Reference

Цена
6.200 €
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
160,721 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 клуча

Опции за возилото

ABS
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
притисок на гуми
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign