Volkswagen Touran 1.9 TDI Trendline

Цена
6.400 €
Год.
2008
Км
197,427 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
бела
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 клуча

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Кровни држачи
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign