Opel Meriva 1.7 CDTI Active

Цена
7.400 €
Год.
2014
Тип
Liftback
Км
184,720 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
110 КС
Kilowatt
81 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
Два клуча

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign