Opel Meriva 1.7 CDTI Edition

Цена
6.300 €
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
209,669 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
130 КС
Kilowatt
96 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 клуча

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign