Volkswagen Golf 1.9 TDI Sportline

Цена
5.200 €
Год.
2004
Тип
Хечбек
Км
200,715 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign