Audi A3 2.0 TDI Societe

Цена
5.990 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
209,411 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
135 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign