Audi A6 3.0 V6 TDI

Цена
18.900 €
Год.
2011
Тип
Седан
Км
193,587 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2967CC
КС
205 КС
Kilowatt
150 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Smart Клуч
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign