Volkswagen Golf V 1.9 TDI Goal

Цена
5.200 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
222,402 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Smart Клуч
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign