BMW 320 d

Цена
6.600 €
Год.
2007
Тип
Седан
Км
206,519 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
163 КС
Kilowatt
120 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign