BMW 318

Цена
6.500 €
Год.
2006
Тип
Седан
Км
172,993 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
122 КС
Kilowatt
90 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Комплетно сервисирано возило
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 Клуча

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Сончев кров
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign