Opel Astra 1.7 CDTI Edition

Цена
3.990 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
200,811 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
125 КС
Kilowatt
92 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Платени давачки до регистрација
Сервисна книшка

Опции за возилото

ABS
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
Радио со голем екран
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign