BMW 320 GT

Цена
По договор
Год.
2014
Тип
Хечбек
Км
244,196 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
185 КС
Kilowatt
135 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Еден претходен сопственик
Платени давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Smart Клуч
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Задна камера
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign