Peugeot 307 2.0 HDi Epok

Цена
4.200 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
221,717 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1997CC
КС
135 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

2 КЛУЧА
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign