Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Цена
13.900 €
Год.
2016
Тип
Хечбек
Км
174,381 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1598CC
КС
110 КС
Kilowatt
81 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација
2 КЛУЧА
Сервисна книшка

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign