Mercedes B 180 CDI Automatic

Цена
13.500 €
Год.
2013
Тип
Хечбек
Км
167,345 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
16734CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Дигитална сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign