Seat Altea XL 2.0 TDI Stylance/Style

Цена
6.500 €
Специјална цена
5.990 €
Год.
2009
Тип
Liftback
Км
211,226 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Кровни држачи
Магленки
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign