Mercedes B 180 CDI

Цена
4.700 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
206,085 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1998CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign