Audi A4 2.0 TDI

Цена
9.300 €
Год.
2008
Тип
Седан
Км
266,410 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
143 КС
Kilowatt
105 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Увоз од Германија во 2012 год
Нови летни гуми
Комплетна сервисна историја во АЛДО Охрид

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
Навигација
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign