Opel Zafira 7 Седишта

Цена
4.200 €
Рег.
МК
Год.
2006
Тип
Моноволумен
Км
186,105 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1900CC
КС
100 КС
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Многу одржано возило
7 седишта
влечна кука
2 КЛУЧА Увезено од Холандија
Прва регистрација 18.06.2007

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign